Nagradni natječaji



Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/place2go.org/place2go.hr/index.php on line 207


Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/place2go.org/place2go.hr/index.php on line 208
Početna > Magazin > Broj 46 > Impressum

Impressum

Broj 46, godina XIII., jesen 2018.
info@place2go.hr
www.place2go.hr

IZDAVAČ
Place2go d.o.o. Zagreb

ADRESA REDAKCIJE
Kosirnikova 17, 10 000 Zagreb
tel: 01/4618 899, 01/4618 898
faks: 01/4572 397

PUBLISHER
Damjana Domanovac
damjana@place2go.hr

GLAVNA UREDNICA
Petra Rožman
petra@place2go.hr

UREDNIK NOVIH MEDIJA
Matej Čepl
matej@place2go.hr

UREDNIK FOTOGRAFIJE
Tomislav Serdar
tomislav@place2go.hr

GRAFIČKA DIZAJNERICA
Anamarija Cipriš
anamarija@place2go.hr

TEHNIČKA PODRŠKA
StoryEditor, Editorial system
www.storyeditor.com.hr

LEKTORICA
Mira Pavlica Stojčević

TISAK
www.akd.hr

VODITELJ MARKETINGA

Roberto Radić
roberto@place2go.hr
tel. 01/4618 190, 01/ 4618 898
faks 01/4572 397

PRETPLATA
matej@place2go.hr
tel. 01/4618 898
faks 01/4572 397

DISTRIBUCIJA

Tisak d.d.


NASLOVNA STRANICA

LUX* Grand Gaube, Mauricijus

Grafičko oblikovanje i obrada fotografije: Anamarija Cipriš

Prenošenje tekstova, djelomično ili u cijelosti, dozvoljeno je samo uz pismeno odobrenje redakcije ili autora. Zabranjena je svaka vrsta mehaničkog, optičkog ili elektronskog umnožavanja. Place2go d.o.o. ne odgovara za sadržaj oglasnih prostora, ni za fotografije i sadržaj promotivnih članaka. Ime PLACE2GO je zaštićeno. Sva prava zadržana. Rukopisi i fotoliti se ne vraćaju. List se prodaje na kioscima u Hrvatskoj (hrvatsko izdanje), Bosni i Hercegovini (bosansko hercegovačko izdanje), Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji (srpsko izdanje), Sloveniji (slovensko izdanje), Francuskoj, Nizozemskoj, Švicarskoj i francuskim prekooceanskim teritorijima, Luksemburgu, Maroku i Kanadi (francusko izdanje), Njemačkoj, Austriji i Švicarskoj (njemačko izdanje), Italiji (talijansko izdanje) ili putem pretplate. Redakcija ne odgovara za sadržaj oglasnih i promo stranica. Magazin izlazi četiri puta godišnje.